Extruze

  • Home
  • Vytlačování profilů – Plastové profily vytlačíme do libovolného tvaru

Extruze profilů – Vytvarování plastových profilů do libovolného tvaru

Vytlačujeme plastové profily

Předností našich služeb je odbornost, která provází celý proces výroby objednaných plastových výrobků. Od sjednání objednávky, přes vypracování projektu až do úplného konce realizace se vaší zakázce věnuje náš zkušený technický tým.

Vyrábíme rozmanité plastové profily

Přehled našich produktů je stejně obsáhlý, jako naše péče o individuální a mnohdy velice specifické zakázky. Námi vyráběné plastové komponenty nalézají uplatnění například u vybavení obchodů, v chladicí technice, při výrobě nábytku, v automobilovém průmyslu, ve stavebnictví, v elektronice, ale i v polygrafickém průmyslu.

Plastové profily jsou vyráběny na míru, přímo pro konkrétní účel. Díky dobře odvedené práci jsme si vybudovali důvěru rozmanitého portfolia klientů.

Štítky

Upínací kolejnice

Technické profily

Duté profily

Jak vypadá výrobní proces?

Základem dobré spolupráce je pečlivá komunikace o účelu vaší poptávky. Pomůže nám, když budeme vědět, k čemu má výsledný plastový produkt sloužit, jakou má mít nosnost, co vše by měl vydržet, jaké jsou požadavky na jeho estetický charakter apod.

Jakmile je plastový profil jasně vymezen, definují naši technici vhodné složení termoplastického materiálu a zvolí také ideální nástroje pro jeho výrobu.

Dále bude zvolen vhodný barevný vzor, kterým bude finální plastový produkt opatřen. Jakmile budete s našimi návrhy na technologii výroby souhlasit, zadáme sjednanou zakázku do výroby.

Výrobní postupy a metody

Vytlačujeme plastové profily

Většina plastových profilů je vyrobena z jednoho materiálu. Někdy je však užitečné několik materiálů vzájemně zkombinovat. Záleží na účelu vyráběných produktů. Samozřejmostí je také široká barevná škála plastových výrobků. Díky našemu modernímu provozu můžeme dokonce současně vyrobit profil kombinující až tři různé výrobní materiály a několik barevných tónů. Typickými příklady těchto kombinací jsou například sofistikované vybavení obchodních prostor, veletržních stánků a dalších propagačních prostředků.

Klikněte pro zobrazení základních plastových profilů: