Profil společnosti

  • Společnost
  • Zpracování plastové hmoty – Extruindustrie dává plastu tvar

Extruindustrie CR s.r.o.

Obchodní společnost Extruindustrie CR s.r.o. sídlí ve městě Ždírec nad Doubravou, na pomezí Čech a Moravy. – Můžeme říci, že přímo v srdci Evropy. Firma se specializuje na služby v těchto oblastech výroby:

Vstřikolis

Čtěte více ...

Extruze

Vytlačování plastových profilů
Čtěte více ...

Akrylát

Výrobky z akrylátu (plexiskla)
Čtěte více ...

Jsme zavedená společnost s dobrou historií. Za uplynulých 30 let naší existence jsme si vybudovali pevné a dlouhodobé vztahy s mnoha spokojenými zákazníky. Jako rodinná firma si udržujeme vysoký hodnotový standard pro kvalitní péči o zákazníky i vyráběné zboží. Odborná znalost nám umožňuje vytvořit kvalitní řešení a nabízet zákazníkům flexibilní řešení za přijatelnou cenu.

Naše dobré jméno je nám závazkem

Jako dobře zavedená společnost máme ve světě průmyslových řešení dobré jméno. Naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci jsou plně vyškoleni ve vztazích se zákazníky.

Díky dobré komunikaci a kvalitní péči se vývoj jednotlivých produktů a následná výroba snižují na nezbytné minimum času. Současně s tím zajišťujeme kontrolu kvality a to jak v průběhu procesu výroby, tak i u výstupu. V každém kroku výrobního procesu jsou naše standardy na nejvyšší možné úrovni.

Péče o zákazníky patří nejen k podpoře dlouhodobých vztahů, ale je pro podnikání důležitá i z dlouhodobého hlediska. Našim klientům se snažíme ušetřit čas a minimalizovat časové ztráty související s dopravou. Realizované objednávky u nás mají krátké dodací lhůty i díky možnosti volbě místa výroby. Na území střední Evropy máme k dispozici hned dvě výrobní střediska. Optimální místo výroby umožňuje výrazně zkrátit čas dodání finálního produktu.

Mezinárodní úspěch rovněž zavazuje

V Extruindustrie CR s.r.o. jsme hrdí na zavedení systému řízení jakosti v našich výrobních provozech podle mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001.

Díky globálním obchodním vztahům a řadě oborových partnerství může naše společnost nadále úspěšně stavět na zdravém základu a poctivé historii. Současně může naše výrobní a obchodní aktivity i dále rozšiřovat.

V Evropě je Extruindustrie dlouhodobě vnímána jako zavedená společnost s výborným postavením na trhu. Zároveň rozvíjíme naše obchodní aktivity v dřívějších svazových republikách bývalého Sovětského svazu. Máme ambiciózní cíle, pronikáme na nové trhy a získáváme nové obchodní partnery.