Akrylát

  • Home
  • Akrylátové výlisky – Výlisky z plexiskla na objednávku

Akrylátové výlisky – Zdůrazněte své zboží

Výrobky z akrylátu

Plastové profily z akrylátu svou elegancí zdůrazní vaše zboží. Mají vysoce reprezentativní charakter a jsou z toho důvodu využívány při obchodních prezentacích, v obchodních řetězcích, na veletrzích apod. U nás dokážeme zpracovat akrylátové pláty až do tloušťky materiálu o 20 mm.

Dosavadní stav techniky strojů a technický personál

Naší konkurenční výhodou je promyšlená kombinace špičkové technologie s odbornými znalostmi našeho průmyslového odvětví. Dokážeme díky tomu najít uspokojivá řešení za celou řadu individuálních požadavků našich zákazníků.

Jak pracujeme s akrylátem?

Základní surovinou jsou pláty nezpracovaného plexiskla (akrylátu). Jakmile je jasně definováno, jak má vypadat a k čemu bude sloužit objednaný produkt, nařežeme výrobní materiál na jednotlivé kusy.

V další fázi následuje zpracování – lepení, ohýbání (k tomu máme automatizovaný ohýbací stroj) nebo rytí a řezání laserem. Jednotlivé výrobky jsou plně identické.

Kde najdete naše akrylátové produkty?

Kde najdou naše výrobky z akrylátu využití? Můžete se s nimi setkat na celé řadě veletrhů. Neodmyslitelné místo mají v moderních obchodech i jiných komerčních prostorech. Slouží jako regály pro umístění reprezentativních výrobků i jako poutače a stojany pro časopisy, brožury nebo třeba jako obaly na vizitky.

Klikněte pro zobrazení základních plastových profilů:

S žádostí o technické informace a cenovou nabídku se neváhejte obrátit na naše obchodní oddělení.