Vstřikolis

  • Home
  • Vstřikování plastů – Zpracováváme plastové profily

Vstřikování plastů provádíme v nejvyšší kvalitě přesně podle požadovaných plastových profilů!

Vstřikování – Plastové profily

Naše zkušenosti a špičkové technické zázemí vám usnadní návrh i realizaci požadovaných plastových profilů. Pomůžeme vám definovat, co přesně bude pro váš záměr nejvhodnější. Vytvořené plastové výrobky vám dodáme v krátkém čase v prvotřídní kvalitě.

Pečujeme o úspěšný vývoj a výrobu

Naši zákazníci v mnoha zemích oceňují naše partnerství a individuální přístup k jednotlivým projektům i zákazníkům. Pečlivě dohlížíme na realizaci sjednané zakázky ve všech jednotlivých mezifázích. Každému zákazníkovi se u nás věnuje konkrétní projektový manažer, který dohlíží na celý proces výroby a současně je s vámi v pravidelném kontaktu. Je prostředníkem mezi vámi a našimi techniky.

Kvalita je klíčem k úspěchu

Plastové profily vyráběné vstřikováním

Realizační návrhy vznikají s využitím špičkového proprietárního 3D projektového softwaru. Ten je plně integrován s výrobní linkou, takže umožňuje průběžnou kontrolu kvality i kontrolu dodržování vašich požadavků.

Na každou fázi výrobního procesu dohlíží náš profesionální personál. Nic není ponecháno náhodě. Vše je pečlivě naplánováno, naprogramováno a průběžně kontrolováno. Díky tomu můžeme ručit za prvotřídní kvalitu realizace objednávek.

Moderní technologie a péče o materiál

Vstřikovací lis je mechanický tvářecí stroj. Slouží k zpracování plastů vstříknutím roztaveného materiálu (termoplastu) do dutiny formy.

Naše moderní elektronické CNC vstřikovací lisy jsou vybaveny robotickými technologiemi, díky nimž probíhá značná část výroby automatizovaně a svižně.

Plastické materiály (plastový granulát) skladujeme v ideálních teplotních podmínkách, díky čemuž je zajištěna konzistentní kvalita a odolnost plastových materiálů. Dobrá péče o výrobní materiál samozřejmě výrazně prodlužuje celkovou trvanlivost vyráběných produktů, ale také například jejich čistotu a charakter.

Hledáte důvěryhodného dodavatele plastových výrobků? Nové zakázky jsou pro nás výzvou a těšíme se na ně. Pro podrobnější technické informace a cenovou nabídku kontaktujte naše obchodní oddělení.