Vaše nápady – naše schopnosti

Vstřikolis

Jedná se o proces, během něhož pro vás dokážeme během několika vteřin přetvořit plast na konkrétní požadovaný tvar. Vše zařídí náš cnc vstřikovací stroj. Plastové výrobky díky němu vznikají velice rychle. Jejich výroba je navíc levná. Vstřikování plastů tak mohou využít firmy v různých oborových odvětvích. Naše zkušenosti a špičkové technické zázemí vám usnadní návrh i realizaci požadovaných plastových profilů.

Extruze

Proces vytváření sofistikovaných plastových profilů vyžaduje odborné výrobní znalosti na vysoké technické úrovni. Týká se to samozřejmě i extruze (vytlačování), kdy je plast vytlačen (extrudován) do výsledného tvaru. Naše zařízení na vytlačování plastových výrobků disponuje nejmodernějšími mechanismy, které zaručují snadnou, rychlou a nákladově efektivní výrobu celé řady plastových profilů.

Akrylát

Akrylát patří k nejpoužívanějším plastovým materiálům. Je snadno zpracovatelný, odolný a produkty z akrylátu navíc působí velice reprezentativně. Příkladem mohou být třeba akrylátové stojánky na prospekty všech možných velikostí a typů pro veletrhy, obchodní prostory apod. Naše laserové stroje dokáží plexisklo upravit do libovolných tvarů.

Naše hlavní konkurenční výhody

Vše na jednom místě

U nás pořídíte vše na jednom místě. Od úvodní konzultace a doporučení, přes vytvoření návrhu a ujasnění specifikací, až po výrobu s důslednou kontrolou kvality. 

Moderní technologie

S pomocí našeho moderního 3D projektového software přetvoříme vaší vstupní vizi v reálný návrh a následný prototyp. Pro výrobu používáme ty nejmodernější technologie, které jsou na trhu.

Garance kvality

Vysokou kvalitu výrobků garantujeme 30 lety zkušeností, špičkovým výrobním vybavením a odborným týmem techniků. Celý proces výroby prochází mezinárodně certifikovanou kontrolou kvality.

Krátké dodací lhůty

Realizované objednávky u nás mají krátké dodací lhůty. Na území střední Evropy máme k dispozici hned dvě výrobní střediska. Optimální místo výroby umožňuje výrazně zkrátit čas dodání finálního produktu.